Pojďte na školení

Školím  hodně a školím rád.  U Dobrého Webu nebo přímo na míru. Potkáme se na školení?

Rychlý výběr: Internetový marketingFacebook základyFacebook pokročiléInstagram ■ TwitterLinkedinPublic RelationsPublikování ve WordPressu ■ Bezpečnost dětí na sociálních sítích

Školení v nabídce Dobrého webu

Školení v nabídce Dobrého webu (www.dobryweb.cz) se ve většině případů konají v Praze a ve všech případech jsou celodenní. Podrobnosti hledejte přímo na stránkách jednotlivých školení – najdete tam i vyhlášené termíny, možnosti přihlášení i ceny.

Facebook I : Jak na firemní Facebook prakticky a Facebook II : ráva Stránek na Facebooku (zejména) pro firmy

První školení přináší praktické informace o použití konkrétních sociálních sítích a možnostech jejich zásahu. Základem kurzu jsou pak praktické příklady jak využít marketingové možnosti Facebooku, ale hlavně jaké jsou principy komunikace na sociálních sítích s konkrétními informace o Facebooku, Stránkách a dalších možnostech.

Druhé školení je určeno absolventům prvního a všem, kdo už principy a mechanismy zvládají a Stránku na Facebooku mají. Naučí velmi konkrétně a prakticky řadu těch nejvíce detailních věcí, které jako správce Facebook pro firmu (ale i pro osobní použití) budete potřebovat

Zjistit volné termíny a přihlásit se ==> Školení: Jak na firemní Facebook prakticky
Školení: Správa Stránek na Facebooku (zejména) pro firmy

Twitter pro firmy a firemní komunikaci

Komunikovat ve 140 znacích je umění, jehož zvládnutí vám může přinést nové formy komunikace a marketingu nikoliv na masy, ale na dobře uchopitelnou cílovou skupinu. Twitter může být dobrý pomocník, ale je nutné vědět, jak ho zvládnout a využít.

Zjistit volné termíny a přihlásit se ==> Školení: Twitter pro firmy a firemní komunikaci

Digitální Public Relations aneb PR sociálního věku

Cílem školení je ukázat Public Relations v novém digitálním, ale hlavně sociálním prostředí tak, aby vše bylo možné využít v praxi.  Školení zejména pro: tisková, komunikační a případně marketingová oddělení firem. Hodí se ale velmi dobře i pro PR a komunikační agentury.

Zjistit volné termíny a přihlásit se ==> Školení: Online Public Relations – komunikace a sociální média v PR

Od nuly k funkčnímu webu ve WordPressu (Bude v nabídce dobrého webu od druhého čtvrtletí 2016)

Stále běžící projekt @365tipů poslouží jako praktický základ pro naučení se toho jak od nuly dojít k webu vytvořeného pomocí WordPress.com s minimálními náklady a maximální efektivitou. Zkušenosti s plným hostingem WordPressu umožní vše dát do patřičných souvislostí.

Zjistit volné termíny a přihlásit se ==> Školení: Jak vytvořit rychle jednoduchý web ve WordPressu

Instagram pro firemní i osobní marketing (Bude v nabídce dobrého webu od druhého čtvrtletí 2016)

Fotografie, videa, atraktivní obsah, žádné sdílení a všudypřítomné hashtagy, takový je Instagram, sociální síť, kterou si oblíbila hlavně mladá část populace. Naučte se Instagram, dříve než bude pozdě.

Zjistit volné termíny a přihlásit se ==> Školení: Instagram pro firemní i osobní marketing

Školení na přímo

Tato školení nejsou aktuálně v nabídce žádného školícího centra a absolvovat je možné individuálně, nebo se mohou stát součástí školení na míru (viz dále). Pokud máte zájem o tyto školení,  kontaktujte mne.

Internetový marketing (základy, kompletní přehled)

Internetový marketing je mnoho velmi různorodých profesí, technologií, postupů i nástrojů. V celodenním školení se dozvíte nejenom, co je to SEO, PPC či reklama, ale dostanete se mnohem dále. Včetně praktických příkladů. Školení je ideální pro pochopení co všechno může internetový marketing představovat.

Linkedin pro (nejenom) HR

Potřebujete se naučit Linkedin jako někdo, kdo na něm bude vyhledávat potenciální zaměstnance? Nebo někdo kdo ho prostě bude používat pro vyhledávání informací? Případně i používat jako sociální kanál? Pak se podívejte na toto školení, třeba je právě pro vás.

Bezpečnost dětí na sociálních sítích a Internetu

Seminář pro děti ze základních a středních škol vysvětluje odpovídající formou jaká nebezpečí čekají na Internetu a zejména  na sociálních sítích. Ideální pro šesté třídy, případně pro první ročníky středního školství, ale je možné přizpůsobit věku

Školení dříve v nabídce oXyShop

Nové školení bylo k dispozici od října 2014 pro provozovatele e-shopů. Specificky pro jejich potřeby řeší sociální sítě, marketing v sociálních médiích. V roce 2016 nemá vypsané žádné konkrétní termíny, ale je možné uspořádat přímo.

Sociální sítě pro e-shopy

Chcete se dozvědět to nejdůležitější o sociálních sítích (médiích) a sociálním marketingu s ohledem na využití pro e-commerci? Přijďte na školení Daniela Dočekala, internetového publicisty, marketéra a digitálního šílence, který na nich visí od rána do večera.y

1600-IMG_0315_DD.JPG

Školení na míru

Školení na míru je přizpůsobené přímo potřebám konkrétní firmy, společnosti či skupině lidí. Vychází ze základní analýzy potřeb  a umožňuje získat, přímo jako součást školení, základní komunikační, marketingové, mediální či sociální strategie a doporučení. Na míru je možné školit v následujících oblastech:

  • Digitální/Online Public Relations
  • Digitální/Internetová žurnalistika
  • Sociální sítě – Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram, Google+, Pinterest jak v praktické, tak teoretické podobě
  • Internetový marketing
  • Komunikace firem i jednotlivců (zejména) na Internetu
  • Bezpečnost dětí i dospělých na Internetu a sociálních sítích
Cena školení na míru je stanovena podle délky školení (zpravidla od 4 do 7 hodin), počtu účastníků (ovlivňuje až od deseti a více účastníků). Školení probíhají v sídle školené společnosti (cena je ovlivněna i případným cestovným a časem stráveným na cestě) a ještě před školením je nutno počítat s půl až jedno hodinovým setkáním pro lepší určení toho, co konkrétně je potřeba školit a řešit. Lze řešit e-mailem, telefonicky i osobním setkáním.

Máte zájem o školení na míru? ==> Kontaktujte mne e-mailem či telefonicky