Historické „Kdo jsem“

Daniel DočekalBradbury.cz jsou osobní stránky (kdesi v historii to byl i informační zdroj týkající se sociálních sítí, zejména Facebooku).  Množství návodů, tipů a triků původně zveřejněných na www.pooh.cz tak v průběhu prosince 2010 dostalo nový domov. Aby se nakonec v roce 2015 až 2016 vše přesunulo na @365tipů.

Pokud se ptáte proč zrovna Bradbury.cz, tak odpověď je jednoduchá – autor a provozovatel používá na Facebooku jméno Daniel Bradbury Dočekal. A po zhruba dvou týdnech přemýšlení nad tím na jakou doménu umístit web věnující se Facebooku nedokázal přijít na nic lepšího. A tak vzniklo www.bradbury.cz

S Rayem Bradurym jsem se setkal už jako malé dítě. 451 stupňů Fahrheita a Marťanská kronika byly těžké a zvláštní čtení. A má posedlost science fiction, fantasy a horory nezmizela a drží mě už dobré čtyři desítky let. A Ray Bradbury si zaslouží dík a obdiv.

Kontakt

Daniel Bradbury Dočekal
daniel(z)pooh.cz
+420-776-786-118

Internet

Facebook profil : www.facebook.com/Daniel.Docekal

Twitter : www.twitter.com/MedvidekPU

LinkedIN: www.linkedin.com/in/danieldocekal

Instagram: www.instagram.com/MedvidekPU

Blog: www.pooh.cz

Prezentace: www.slideshare.net/MedvidekPU/

Další weby: www.JustIT.cz, www.BookZ.cz (už neexistuje), www.FeedIT.cz, 365tipů, rychlofky. PRTIPY …

Stručné Bio

2017-03-29 07_54_42-Digitální Bradbury - Bradbury.cz _ Daniel Bradbury Dočekal a to čím se zabývá, n
Počátky Bradbury.cz, web s tipy a triky pro sociální sítě.

Daniel Dočekal je internetový publicista, zakladatel internetového magazínu Svět Namodro, jeden z vlastníků agentury M.I.A. (později koupené Českým Telecomem). V Českém Telecomu Daniel Dočekal zůstal a vytvořil portál Quick.cz. Vymyslel a vytvořil kolektivní weblog Prostý Občasník Originálního Humoru (Pooh.cz).

Od prosince 2006 se věnoval projektu DigiWeb.cz a později působil jako šéfredaktor iHNed.cz a jako konzultant několik let pracoval například pro Proximity Prague, Microsoft ČR či pro Ringier ČR, kde se pokoušel o rozjezd Gutenberg.cz, e-knižního obchodu a portálu. Poté například jako šéf pro strategie a obsah v Tiscali Media, a.s., provozovateli portálu Tiscali.cz a řady dalších webů.

Většinu současných aktivit věnuje sociálním sítím, webdesignu, tvorbě obsahu, novým médiím, reklamě a internetovému marketingu. Provozuje už několik let weby jako www.bookz.cz, www.feedit.cz a www.justit.cz

V posledních letech jako konzultant radí a pomáhá řadě firem s marketingem, obsahem, sociálními sítěmi či komunikací. Školí, píše, vysvětluje a postupně rozšiřuje aktivity o další weby v roce 2015 například o @365tipů, Kolotipy.cz, #PRTIPY a rychlofky.

Pokud chcete aktuální informace v podobě digitálního CV, tak viz LinkedIN: www.linkedin.com/in/danieldocekal